Тарас Степаненко: «Хлопці ні в чому не винні, вони хотіли виграти». ВІДЕО

Динамо Київ 6 Жовтня, 19:56
Півзахисник донецького «Шахтаря» та збірної України розповів про відносини у стані національної команди.

- Складно перебудуватися зі стану суперників в стан партнерів по команді?

- Футбол - це футбол, життя продовжується і зараз усі думки про національну збірну. Хлопці то ні в чому не винні, вони в футбол грали, хотіли виграти, це нормально. Все нормально, всі професіонали, всі один одного підтримують, тут не може бути якихось суперечок. Кожен хоче виграти, кожен хоче домогтися зі своєю командою найвищих результатів. Тому спільну мову всі знаходять.