- Що вам говорили про найближчого суперника?
- Небезпечний не тільки наступний суперник, а всі суперники в нашій групі. Ми зараз повинні вивчати Білорусь, щоб знати які у них сильні сторони.
- У якій ти зараз формі знаходишся?
- Звичайно, завжди ми прагнемо до кращого, але зараз я в нормальному стані.
- «Металіст» виграв в останньому матчі. Чи вплинуло це на моральний стан?
- Звичайно, приємно вигравати. Матч був складний, ми домоглися дуже важливих 3-и очки і настрій хороший.
- Тренер не говорив, чи вийдеш в стартовому складі?
- Ні, ще ніхто не знає. Але від усіх, хто вийде на поле, буде максимальна самовіддача, це однозначно.
- Вчора був матч «Динамо» - «Шахтар». Футболісти, напевно, на емоціях приїхали? Чи є якісь конфлікти?
- Ні. Тут вже всі забули. Це чемпіонат, а зараз вже всі переключилися на збірну. Всі в нормальних стосунках.