Анатолій Тимощук: «Динамо» в цьому матчі посміхнулася удача»

Динамо Київ 6 Жовтня, 20:58
Капітан збірної України Анатолій Тимощук поділився враженнями від матчу «Динамо» - «Шахтар» (1-0).

«Дивився. Була цікава гра, накал емоцій, як в принципі завжди між цими суперниками. І в турнірній таблиці і підгрунтя матчу було таке, що кожній команді потрібно було брати очки. Погоджуся, що нічия, напевно, була б більш закономірним результатом, але, скажімо так, «Динамо» в цьому матчі удача посміхнулася», -

розповів Тимощук в інтерв’ю журналісту «Хsport».