Андрій Ярмоленко: «Нас чекає два дуже важливих матчі»

Динамо Київ 6 Жовтня, 21:10
Вінгер київського «Динамо» та збірної України Андрій Ярмоленко відповів на запитання журналістів перед відкритим тренуванням національної команди.

- З яким настроєм прибули в розташування збірної після важкого матчу?

- Все добре. З деякими хлопцями давно не бачилися. Настрій відмінний, як і завжди, але ми розуміємо, що нас чекає два дуже важливих матчі.

- Ви вже обговорювали з футболістами «Шахтаря» вчорашній матч?

- Ні. Я думаю, що і не будемо. Вважаю, що зараз це недоречно, адже ми знаходимося в збірній, де повинні робити одну справу. Клубні справи залишилися в клубі, тут потрібно думати тільки про національну команду.

- Як ви вважаєте, чому в збірну не викликали Артема Кравця?

- Мені про це не належить судити. Моя справа - грати в футбол, а футболістів вибирає тренерський штаб. Задайте це запитання головному тренеру збірної.

- На вашу думку, він відповідає рівню збірної?

- Звичайно, Артем зараз в хорошій формі, багато забиває і приносить величезну користь нашій команді. Але я повторюся: вибір складу - прерогатива тренерського штабу. Головний тренер вибирає футболістів під себе.

- Чекаєте зустрічі з Ренаном Брессану з «Ріу Аве»?

-

(Сміється)

Ні, я нічого такого не чекаю. Очікую лише хорошої гри, в якій хотілося б перемогти.

- Як ви себе почуваєте після вчорашнього матчу?

- Все добре, зараз проходять відновлювальні процедури, а вже завтра будемо тренуватися на повну силу, -

наводить слова Ярмоленка «dynamo.kiev.ua».