Захисник донецького «Шахтаря» Олександр Кучер заявив, що повністю підтримує схему чемпіонату України, яку пропонує його команда.
Але решта клубів не хочуть після першого етапу ділиться на три групи. Кучер вважає, що така схема дозволила б зробити боротьбу за чемпіонство куди більш захоплюючою.
- Перед початком сезону «Шахтар» пробивав схему з діленням на три групи після першого етапу. У чому інтерес вашого клубу?
- У тому, що наприкінці залишиться четвірка найсильніших. І вона зіграє між собою ще по два рази. Буде реально цікавіше. Легше виявити кращу команду.
- Але самому «Шахтарю» виграти чемпіонат буде складніше.
- Чому? Ми пропонуємо, всі відмовляються - і «Шахтарю» складніше?
- Більше матчів з сильними командами - більше вірогідність поступитися.
- Навпаки, так краще. Ми ж цього хочемо. А інші проти. Бояться з нами грати.
- У Білорусі прийнята схема з поділом на дві шістки, але наш флагман БАТЕ підтримує ідею двоколового чемпіонату...
- Навіть не знаю... Ось бачите: ми запропонували - не хочуть. «Дніпро», «Динамо» відмовилися, - наводить слова Кучера «Прессбол».