Лідер київського «Динамо» та збірної України Андрій Ярмоленко поспілкувався з журналістами напередодні важливих матчів з Білоруссю та Македонією у рамках відбору Євро-2016.
За дві хвилини до 18.00 до полю під номером «шість» динамівської бази в Конча-Заспі підлетіла міліцейська машина з увімкненими мигалками, а через кілька миттєвостей до місця призначення прибув автобус із збірною.
Гравців вже чекали журналісти. Той же Андрій Ярмоленко не встиг зробити і п'яти кроків, як опинився в оточенні представників ЗМІ.
Питання, що цілком логічно, стосувалися і національної команди, і недільного поєдинку між «Динамо» і «Шахтарем», враження від якого ще не встигли охолонути. В тому матчі непогано проявив себе форвард Артем Кравець, і, зрозуміло, в черговий раз стала актуальною тема залучення його до лав синьо-жовтої дружини.
- Андрій, на ваш погляд, форвард «Динамо» гідний поповнити склад головної команди країни?
- Як ви розумієте, не в моїй компетенції відповідати на це питання. Кадрові рішення - прерогатива головного тренера і його помічників. Ми ж, футболісти, приймаємо те, що скаже нам наставник як дане. І вже, виходячи з установок Михайла Івановича, ми граємо, - цитує Ярмоленка «СЕ»
- Але оцінку нинішньому рівню свого товариша по клубу дати можете?
- Безумовно, не можна не відзначити, що Артем зараз знаходиться в хорошій формі. Як і належить нападаючому, він забиває голи, створює багато гострих моментів в атаці, загалом, приносить значну користь «Динамо». На мій погляд, Кравець демонструє високий рівень майстерності, який здатний допомогти йому відкрити двері в національну команду. Однак ще раз повторюся, що вирішувати не мені, а головному тренеру, який підбирає футболістів під своє бачення ігрової моделі.
- А як ви оцінюєте власні кондиції? Все нормально?
- Понеділок, скажімо так, - це організаційний день. В основному ми проводимо відновлювальні заходи, займатися за інтенсивною програмою будемо вже у вівторок. На нинішній же момент оціню свою форму як нормальну для даного етапу підготовки.
- Поділіться, будь ласка, своїми очікуваннями від майбутніх матчів зі збірними Білорусі та Македонії?
- Перше і, напевно, головне очікування - хороший футбол, який ми повинні показати. Нам треба перемагати і в першій, і в другій зустрічах. До цього нас зобов'язує стартова невдача. Так що постараємося вивезти з Борисова три очка і такого ж максимального результату добитися у Львові.