«У Прем'єр-лізі зменшилася кількість команд. Ми теж стали не такими сильними, як у минулі роки. Зараз є тільки три сильні команди в УПЛ: «Шахтар», «Динамо» і «Дніпро». Чемпіоном стане хтось із цих команд.
Якщо результат в цих матчах буде нечесним, то і чемпіона буде визначено неправильно. Найчастіше такий результат виходить на користь противників. Ми можемо втратити чемпіонство цього року. Наші суперники цього чекають - вони п'ять років нічого не вигравали», - цитує Луческу Трибуна.