Екс-гравець київського «Динамо» і збірної СРСР Олег Кузнєцов в інтерв'ю журналісту «Прессбол
»Сергію Кайко, висловив думку про колишнього футболіста «біло-блакитних» Артема Мілевського.
«Коли був у порядку, у формі і не відволікався на всілякі дурниці - був гравцем року в Україні. Був лідером збірної і «Динамо», носив капітанську пов'язку. Забивав, віддавав гольові передачі - отримував задоволення від футболу. На мій погляд, головна помилка Артема - вчасно не виїхав в європейський клуб. Зараз вже важко. А потенціал у хлопця дуже пристойний. Пам'ятаю час, коли люди ходили на стадіон тільки на Мілевського», -
розповів Кузнецов.