Екс-гравець київського «Динамо» і збірної СРСР Олег Кузнєцов в інтерв'ю журналісту «Прессбол
»Сергію Кайко, зазначив, що система тренувань головного тренера збірної України Михайла Фоменка має схожість з системою Лобановського.
«Я і сам працював з Фоменко. В клубі «ЦСКА-Борисфен». У нього власне бачення, інший набір вправ. Але загальна спрямованість, звичайно, має схожість з системою Лобановського. Відсотків на сімдесят. Це характерно для всіх динамівців, хто грав у Валерія Васильовича», -
розповів Кузнецов.