Тарас Степаненко вибачився за образу арбітра. ВІДЕО

Динамо Київ 7 Жовтня, 19:03
Гравець донецького «Шахтаря» Тарас Степаненко вибачився перед боковим арбітром матчу «Динамо» - «Шахтар».

«Я хотів би вибачитись перед асистентом арбітра за те, що я сказав. Це було на емоціях, я зірвався, тому перед усією Україною хотів би перед ним вибачитися. Це не було зі злості, просто я зірвався. Дуже сильно засмутився, коли прийшов додому, проаналізувавши цю ситуацію. По-людськи це неправильно, він така ж людина, як і я. Я не маю права його ображати», -

сказав Степаненко в ефірі каналу Футбол 1.