Президент «Динамо» Ігор Суркіс відповів на питання, чи існує в українському футболі підпільний синдикат, про що у недавньому інтерв'ю заявив генеральний директор львівських «Карпат» Ігор Дедишин.
«Я думаю, щоб когось звинувачувати, треба апелювати фактами. Так огульно критикувати кого-небудь без фактів, напевно, не можна. Пан Дедишин серйозна людина - я думаю, якщо він це сказав, то у нього є докази. У будь-якому випадку у нього попереду непростий шлях: довести, що дійсно таке мало місце бути.
Київському «Динамо» не доводилося стикатися з правосуддям Федерації футболу - всі контракти ми виплачували вчасно. Зіткнемося ми з цим, я теж міг би щось сказати. Недавно у нас була справа Блохіна, з нас нічого не вимагали.
Шкода, що мене ніхто не слухає, коли я кричу про відсутність Прем'єр-ліги. Ситуація зі скасуванням золотого матчу - нонсенс. Що хочуть, те й творять, доходить до смішного. Нікого не поставили до відома, нікого не запитали - зібралися десь, прийняли рішення. Всі прекрасно розуміють, кому це все треба», - цитує Ігоря Суркіса