Півзахисник збірної України Євген Коноплянка поділився з офіційним сайтом ФФУ очікуваннями від прийдешнього поєдинку зі збірної Білорусії.
- Ми хочемо перемогти завтра, щоб присвятити цю перемогу нашим уболівальникам і хлопцям, які б'ються на сході нашої країни. Тому завтра віддамо на полі всі сили для досягнення такого результату.
- Євгене, якщо б зараз з'явилася можливість перейти в топ-клуб, Ви б погодилися це зробити, не чекаючи міжсезоння?
- Такими питаннями ми переключаємось з теми збірної на тему клубу. Але я можу відповісти, якщо вам цікаво: я був би не проти опинитися в європейському топ-клубі. Але не мені це вирішувати.
- А є пропозиції?
- Вони надходять постійно. Є вони і зараз. Але, повторюся, останнє слово було за мною. Та й, взагалі, я зараз перебуваю в збірній і думаю про завтрашній матч.
- Гравці збірної Білорусі зазначають, що побоюються українських флангів. Вам приємно чути такі відгуки?
- Якщо я завтра буду грати, це і буде відповіддю на ваше запитання. Якщо у нас все вийде, значить добре, що білоруси так думають про фланги збірної України і взагалі про команду в цілому.