- У нещодавньому інтерв’ю Тимофій Калачов сказав, що білорусам «нічого втрачати», і команда буде грати розкуто. Згодні?
- Не зовсім згоден, тому що турнір тільки почався, нам є, що втрачати. Не сказав би, що нам саме «розкуто» варто грати. Треба діяти з оглядкою на свої ворота і чекати свій шанс.
- У чому, на ваш погляд, головний козир української команди?
- Безумовно, підбір виконавців. В українців на кожній позиції виступають кваліфіковані футболісти, які сильні індивідуально. З ними точно буде нелегко впоратися.
-В минулому матчі з Люксембургом ви були висунуті на вістрі атаки, що не зовсім відповідає позиції Драгуна в «Крильях Советов». Почувалися не в своїй тарілці?
- Чому ж? Нормально себе почував. Я чотири роки грав чистого нападника, так що тут ніяких проблем не було.
- Але погодьтеся, склад і розстановка на попередній матч збірної дещо здивувала. З українцями в даному відношенні можна очікувати сюрпризів?
- Запитайте у Кондратьєва. Ми, футболісти, люди підлеглі - як тренерський штаб вирішить, так і будемо грати. Звичайно, понамагатимемося будь-які задуми перенести на поле належним чином, - наводить слова футболіста «Прессбол«.