- В якому компоненті гри, якщо відштовхуватися від матчу з Люксембургом, збірна Білорусі повинна додати, щоб домогтися позитивного результату?
- Перш за все, в контролі м'яча: тільки так, організованими діями, можна стримати майстровитих опонентів. І, звичайно, важливо реалізувати свої моменти. У першій зустрічі ми оступилися, але боротьба триває. Попереду два найважливіших матчу, граємо при своїх уболівальниках - необхідно брати очки.
- Ходить безліч розмов про те, чому Георгій Кондратьєв не викликав на матчі з Україною і Словаччиною Олександра Глєба. Скажіть, як людина, що входить до тренерського штабу, рішення мотивоване виключно спортивними моментами - формою Глєба? Або має місце особистісний фактор?
- Не маю права відповідати на дане запитання, оскільки не є головним тренером. Скажу одне: в збірну викликані всі найсильніші на даний момент білоруські гравці.
- З боку могла скластися думка, ніби в команді виникло двовладдя. З одного боку - тренерський авторитет, з іншого - авторитет і амбіції гравців калібру Глєба.
- Я відповідаю за підготовку наявних футболістів, ви знову звертаєтесь не за адресою. Не помічав того, про що ви говорите, всі працюють на благо команди.
- Яка задача мінімум на найближчі два матчі?
- Хотілося б взяти максимум балів, але й 4 очка в домашніх зустрічах - було б прийнятним результатом.
- Так склалося, що всі останні зустрічі з українцями, що на клубному рівні, що на рівні збірних, супроводжуються додатковими навколоспортивними розбірками. Пригадуються безсторонні репліки киян на адресу БАТЕ, того ж Брессана гравці київського «Динамо» нещодавно весь матч провокували в єврокубковому поєдинку. Чи не готуєте команду до такого роду провокацій?
- Все це ігри клубів, там ж не тільки українці виступають. Гадаю, на рівні збірних ніяких провокацій трапитися не повинно.
- Георгій Кондратьєв зараз витримує серйозну критику, в тому числі і від глави держави. Деякі вболівальники і зовсім закликають до відставки тренера. Як дана ситуація впливає на команду?
- У команді про це не думають. Тренеру довіряють, до нього прислухаються. Тиск з боку не відчувається. Зараз ми всі намагаємося максимально добре виконати свої функції, працюємо, - розповів Кульчій в інтерв’ю «Прессболу».