Як розповіли нам українські ультрас, їм кинули виклик російські хулс. Наші його прийняли, і перед грою на білоруській території відбудеться махач.
«Швидше за все, битва буде в «зеленці», тобто в лісо-парковій зоні, далеко від сторонніх очей, – розповідає співрозмовник
Безумовно, у майбутньої битви є політична підоснова. Росіяни хочуть показати свою перевагу над Україною зокрема і в цій справі. Але навіть з урахуванням попередніх порушень домовленостей з їхнього боку, ми не могли відмовитися. Краще програти супернику, чиї сили перевищують, ніж струсить і не вийти. Ми їх не боїмося...».
Тим часом учора в білоруських ЗМІ з'явилася інформація, що тамтешні прикордонники попросту загортають українців, які називають метою візиту відвідання сьогоднішнього матчу збірних, і ставлять їм у паспортах штамп «уезд забаронены». Нібито влада сябрів хоче недопустити виконання під боком у Бацьки знаметой пісні про Путіна. «Взагалі прикордонники наших уболівальників пропускають, – сказав нам вчора ввечері один з київських фанів