Домагой Віда: «Було сумно від того, що нам з Даріо Срною довелося грати один проти одного»

Динамо Київ 9 Жовтня, 12:59
Покликаний в лави національної збірної Хорватії на матчі відбору Євро-2016 проти Болгарії та Азербайджану, захисник «Динамо» Домагой Віда в інтерв'ю хорватським ЗМІ розповів про протистояння з донецьким «Шахтарем».

Покликаний в лави національної збірної Хорватії на матчі відбору Євро-2016 проти Болгарії та Азербайджану, захисник «Динамо» Домагой Віда в інтерв'ю хорватським ЗМІ розповів про протистояння з донецьким «Шахтарем».

«Звичайно, було непросто грати проти Даріо Срни. Було навіть злегка сумно від того, що нам доводилося виступати один проти одного. Але нічого страшного - ми спортсмени, кожен з нас хотів перемогти. На сей раз перемога залишилася за нами.

Це було всеукраїнське дербі: наш домашній стадіон був забитий повністю. Ми дуже раді перемозі. Нам трохи пощастило в звітній зустрічі. Мені вдалося забити переможний гол. Настрій після матчу був дуже піднесеним», -

наводить слова Віди

profootball.ua

.