Півзахисник збірної України Руслан Ротань розповів, чи відчувається в національній команді напруга після матчу «Динамо» - «Шахтар» (1:0):
- Ні. Яка напруга? Все нормально, все спокійно. Це збірна, а не клуб, - цитує Ротаня terrikon.com
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Півзахисник збірної України Руслан Ротань розповів, чи відчувається в національній команді напруга після матчу «Динамо» - «Шахтар» (1:0):
- Ні. Яка напруга? Все нормально, все спокійно. Це збірна, а не клуб, - цитує Ротаня terrikon.com