«Та в нашій країні усі програми перетворюються на «соплі по суддівству». Скоро склади команд і схеми гри відійдуть на другий план. Розмови про спеціалізовану програму йдуть давно, але поки що не бачу реальності їх втілення.
На мій погляд, Можаровський просто забув, що у Шевчука вже є жовта. Там епізод не настільки критичним був, щоби вилучати гравця. Так, з точки зору власне порушення правил, момент тягнув на жовту. Але про «дух гри» забувати не потрібно. Думаю, якби рефері пам'ятав, що це буде друга жовта, він її не показав би.
Навряд чи якийсь із наших клубів уже зараз серйозно і предметно думає про зимове підсилення. Тут до зими дожити б... Як на мене, нехай би довіряли молодим. У Реброва поки що це непогано виходить», -
написав Вацко на своїй конференції на Matchday.