«Звичайно, погано, що тренуємося не на тому полі, на якому будемо грати, але такими є умови і можливості. Тому проведемо тренування в Мінську. Розбирали, дивилися три гри білорусів. Будемо ще дивитися, щоб скористатися тими проблемами, які є у Білорусі».
Самопочуття? Готовий, видужав, тренуюся без всяких проблем на 100%. Це вже рішення тренера, кого з футболістів ставити», -
цитує Тимощука канал «Футбол 1».