Післяматчева прес-конференція головного тренера збірної Білорусі

Динамо Київ 9 Жовтня, 21:46
Головний тренер збірної Білорусі Георгій Кондратьєв після програшу команді України у кваліфікації EURO-2016 (0: 2) поскаржився на хронічне невезіння білорусів.

- Що можна сказати? До хлопців ніяких претензій. Але бачите, як виходить: самі мали моменти, проте їх не використовували; українці не могли забити - ми їм допомогли. У першому таймі ми погано працювали з м'ячем - українці краще. У другому таймі гра вирівнялася. Справедливим результатом була б нічия. Залишається привітати суперника.

- Чого конкретно Білорусі не вистачило?

- Перш за все - забити. Були адже моменти. Реалізуй ми їх, гра була б зовсім іншою. Єгор Філіпенко здорово виграв позицію на прапорці першої половини. Михайло Гордейчук десь неправильно розпорядився м'ячем. Напевно, не вистачає майстерності в завершальній стадії.

- Задовольнило вас побачене на поле?

- У першому таймі - не зовсім. У другому ми перебудувалися і стали виглядати краще. Випустили другого опорника - і гра відразу налагодилася.

- В стартовому складі не виявилося номінальних нападників...

- Попереду був потрібен швидкий гравець, а таких у нас не так-то й багато. Гордійчуком я залишився задоволений. Він добре рухався, загострював ситуацію.

- Словаки виграли у Іспанії. Як будете враховувати цей результат при підготовці до прийдешнього поєдинку?

- Завжди готуємося так, щоб хлопців оптимально підвести до матчу. Зараз найголовніше - відновлення. Словаки виграли - молодці. Але ми будемо грати на перемогу. Повинна ж колись удача повернутися до нас обличчям. Хочемо радувати вболівальників. Але є ж і суперники, більш майстровиті, перед якими стоять аналогічні завдання.

- Прокоментуйте, будь ласка, заміну Стасевича в перерві.

- До Ігоря претензій немає. Але нам, повторюся, потрібен був гравець в опорній зоні.

- Чому зліва вийшов саме Балановіч?

- Тому що у Бордачева і у Шитова не все гаразд зі здоров'ям. Це показали медичні тести.

- У вас перший досвід гри в новому регламентному графіку. Раніше збір перед відбірковими матчами розтягувався на 9-10 днів. Зараз у розпорядженні тільки тиждень. Це ускладнює життя?

- Звичайно. Адже Росія навіть тур зняла перед зустріччю зі шведами. Звичайно, за три дні дуже складно підвести команду в однаковому стані. Але, думаю, за фізичними показниками ми українцям не поступилися. Втім, і в такому графіку можна працювати,-

наводить слова Кондратьєва «Прессбол»

.