Павло Кирильчик: «Здивувало, що у складі збірної Білорусі не було нападника»

Динамо Київ 9 Жовтня, 21:52
Гравець збірної Білорусі Павло Кирильчик дав оцінку матчу зі збірною України (0: 2) в рамках кваліфікації EURO-2016.

«Здивувало, що у складі збірної Білорусі не було нападника. Не зрозумів, як ми збиралися грати. Друге - багато захисників. Анонс був такий, що будемо грати в атаку, а за складом вийшло по-іншому. Чому не грав Корніленко? Я, чесно кажучи, не зрозумів. Гліба не вистачило і тут, і в матчі з Люксембургом. З ним результат був би інший», -

цитує Кирильчика «Прессбол»

.