«Здивувало, що у складі збірної Білорусі не було нападника. Не зрозумів, як ми збиралися грати. Друге - багато захисників. Анонс був такий, що будемо грати в атаку, а за складом вийшло по-іншому. Чому не грав Корніленко? Я, чесно кажучи, не зрозумів. Гліба не вистачило і тут, і в матчі з Люксембургом. З ним результат був би інший», - цитує Кирильчика «Прессбол»
.