- Гра була до гола. У другому таймі трохи перебудувалися. Підсилили гру на флангах, щоб ефективніше справлятися з українськими вінгерами. Але раз програли, задумка не спрацювала.
- Як вам атмосфера на стадіоні?
- Яка атмосфера?... Неначе хтось помер, - наводить слова футболіста «Прессбол«.