- Перше, що спадає на думку: такий результат несправедливий.
- Повністю згоден. Якщо нам не можуть забити - ми забиваємо собі самі. Прямо якийсь нефарт в збірній. Вважаю, дуже гідно грали. Може, не все вдалося в першому таймі, але після перерви ні в чому не поступалися супернику, створили більше гольових моментів. Однак все вирішив якийсь неймовірний рикошет. Печаль...
- У тебе був найгостріший момент в першому таймі на 45-й хвилині, а також в кінцівці другого...
- Ну що я можу сказати? Сокира... Повинен був забивати. Зараз згадую ці моменти, і стає дуже прикро.
- В курсі, що словаки обіграли іспанців?
- Так. І тим цікавіше. Тепер нам потрібно обігравати словаків в неділю, і все знову буде в наших руках, - передає слова Філіпенка «Прессбол«.