В інтерв'ю телеканалу Футбол 1 нападник збірної України Пилип Будківський поділився враженнями від матчу з Білоруссю.
- Як оцінюєте свою гру?
- Фоменко просив пресингувати, чіпляти на м'ячі і бути на вістрі. Вийшло, я вважаю, непогано, але залишилося тільки забити.
- Сьогодні у нашої команди спрацювали обидві заміни...
- Так. Я взяв участь у забитому м'ячі, а Сидорчук забив. Звичайно, добре, що заміни принесли перемогу.
- Після першого м'яча ви навіть особливо не раділи. Чому?
- Думав, що м'яч відскочить і доб'ю. Усередині радість була, але не побіг радіти.
- Сьогодні важливіше було здобути результат, ніж показати хорошу гру?
- Так. Сьогодні нам потрібно було вигравати, адже повинні були реабілітуватися за результат першого матчу. Нам могли забити, ми могли забити, але виграли.
- Важко було боротися з захисниками білоруської збірної?
- Хлопці там дуже високі. Боротьбу вони вигравали і програвали. У першому таймі пощастило, коли виручив П'ятов. Тим не менш, я вважаю, що ми заслужено перемогли.
- Сил на Македонію вистачить?
- Відновимося і сил на Македонію вистачить, - цитує Будківського «