Пилип Будківський: «Ми заслужено перемогли»

Динамо Київ 9 Жовтня, 22:20
В інтерв'ю телеканалу Футбол 1 нападник збірної України Пилип Будківський поділився враженнями від матчу з Білоруссю.

В інтерв'ю телеканалу Футбол 1 нападник збірної України Пилип Будківський поділився враженнями від матчу з Білоруссю.

- Як оцінюєте свою гру?

- Фоменко просив пресингувати, чіпляти на м'ячі і бути на вістрі. Вийшло, я вважаю, непогано, але залишилося тільки забити.

- Сьогодні у нашої команди спрацювали обидві заміни...

- Так. Я взяв участь у забитому м'ячі, а Сидорчук забив. Звичайно, добре, що заміни принесли перемогу.

- Після першого м'яча ви навіть особливо не раділи. Чому?

- Думав, що м'яч відскочить і доб'ю. Усередині радість була, але не побіг радіти.

- Сьогодні важливіше було здобути результат, ніж показати хорошу гру?

- Так. Сьогодні нам потрібно було вигравати, адже повинні були реабілітуватися за результат першого матчу. Нам могли забити, ми могли забити, але виграли.

- Важко було боротися з захисниками білоруської збірної?

- Хлопці там дуже високі. Боротьбу вони вигравали і програвали. У першому таймі пощастило, коли виручив П'ятов. Тим не менш, я вважаю, що ми заслужено перемогли.

- Сил на Македонію вистачить?

- Відновимося і сил на Македонію вистачить,

- цитує Будківського «

football.ua«.