- Досить важка гра, суперники дуже добре оборонялися. Добре, що вдалось у кінці вирвати перемогу.
- Сьогодні відбувся дебют у збірній твого партнера по команді, Сергія Сидорчука. Як тобі з ним сьогодні гралося?
- Звичайно, мені з ним легко взаємодіяти, адже ми з ним добре знаємо один одного, знаємо сильні сторони один одного. Сергій – молодець, він і в клубі зараз добре грає, і в збірній тільки дебютував, перша гра – й одразу гол. Можна тільки похвалити його. Будемо сподіватися, що він буде так і далі продовжувати.
- Цей гол можна назвати свого роду динамівською заготовкою?
- Я би так не казав, адже граючи за збірну України ми не ділимося на одноклубників, у нас є одна збірна і одна мета.
- У другому таймі Україна виглядала впевненіше. Вплинули заміни, або просто, нарешті, розгойдали суперника?
- У першому таймі було важко, тому що білоруси грали в п'ять захисників, а у нас був лише один нападник на полі. Було важко, оскільки вони мали в захисті кількісну перевагу. Мабуть, наш головний тренер побачив це, бо випустив другого нападника, і нам вдалося зрештою забити м'яч. А другий гол ми провели вже в самому кінці гри завдяки контратаці.
- Сергій Сидорчук сьогодні – твій боржник. Що будеш вимагати від нього за гольовий пас?
- Можливо, виставитися
(сміється).
Насправді нічого не буду вимагати. Я думаю, якби він опинився в тій ситуації на моєму місці, то він би мені теж покотив м’яч. Мене багато критикували за те, що в останній грі чемпіонату з «Шахтарем» я не віддав пас у схожій ситуації, хоча я зізнався, що в тому епізоді просто не побачив партнера. Сьогодні побачив і віддав пас.- Чи важко було переключитися на збірну після такої виснажливого матчу, а також грати пліч-о-пліч із учорашніми суперниками по всеукраїнському дербі?
- У нас вже всі хлопці дорослі, багатьох викликають до збірної, тому всі звикли до такого графіку. Звичайно, десь день потрібен, аби відійти після важких ігор та налаштуватися. У нас було три дні на підготовку. Добре, що сьогодні перемогли, хоч було нелегко.
Ігор Бондаренко із Борисова