Михайло Фоменко: «Це були важкі гра та перемога»

Динамо Київ 10 Жовтня, 07:55
Головний тренер національної збірної України Михайло Фоменко в ефірі телеканалу «Футбол 1», прокоментував перемогу своїх підопічних над збірної Білорусії.

Головний тренер національної збірної України Михайло Фоменко в ефірі телеканалу «Футбол 1», прокоментував перемогу

своїх підопічних

над

збірної Білорусії

.

«Ми знали те, що збірна Білорусі є непростою командою. Вони це довели. Це були важкі гра і перемога. Спасибі хлопцям, що постаралися й дотиснули суперника після домашньої поразки вна старті. До того ж, багато збірників приїхали після гри, яка забрала багато емоцій - матчу «Динамо» - «Шахтар». Спасибі їм, що зрозуміли все та врахували сильні сторони суперника. Шкода, що не реалізували свої моменти в першому таймі. У другому таймі їх було більше, проте якщо б забили, то було б легше в плані психології.



Заміни напрошувалися. Ротань не на піку своєї форми, багато пропустив. В Едмара теж була травма і він лише почав набирати кондиції.



Щодо Будківського, то ви ж бачили, що Білорусь грала в три центральних захисники. Зозуля боровся, але в першому таймі він вигравав більше, ніж у другому. Ми випустили гравця, який створив би тиск на захисників.



А в другому забитому м’ячі білоруси «оголили тили», стали ризикувати, а ми цим і скористалися, тому й вийшла зразкова контратака».