Півзахисник «Дніпра» і збірної України Євген Коноплянка у ефірі каналу «Футбол 1» дав свій флеш-коментар після матчу з Білоруссю.
- Чи задоволені перемогою?
- Ще не дійшов до роздягальні. Хочу виплеснути емоції, а не то зараз вас обійму! Задоволені.
- 2:0 - логічний рахунок?
- Ви бачили, що по грі, звичайно, дуже важко було. Але ми припускали, що так і буде. Така гра Білорусі для нас не подарунок.
- У суперника міцні хлопці, добре на стандартах грали. Та й вам з ними складно було.
- Тим цікавіше футбол, і вболівальники із задоволенням дивляться. Це добре.