Півзахисник харківського «Металіста» та збірної України у ефірі каналу «Футбол 1» дав свій флеш-коментар після матчу з Білоруссю.
- Ми знали, що буде дуже складний матч. На початку зустрічі ми це відчули. Протягом всього поєдинку була напруга. Добре, що в підсумку ми добилися перемоги.
- Здалося, що в кінцівці у нашої команди було більше сил, фізично були краще. Це правда?
- Може, це через те, що ми дуже хотіли реабілітуватися. Тому так і вийшло, що в кінцівці ми забили два м'ячі.