Українські фанати розповіли причину їх затримання

Динамо Київ 10 Жовтня, 16:25
Єврорадіо зателефонувало українським фанатам, які знаходяться в суді Борисівського району.

Єврорадіо зателефонувало українським фанатам, які знаходяться в суді Борисівського району. Ось що вони розповіли:

«Наших після матчу затримали 13 осіб. Стільки ж, за нашими даними, і судять. Офіційно їм спочатку сказали, що затримують за «нецензурну лайку».



Єврорадіо: За «Путін ху.ло»?



Фанат:

Насправді, затримували за футболки з «Погонею» і біло-червоно-білим прапором. У нас такі теж були. На них було написано «Слава Україні!» і «Жыве Білорусь!».



При цьому українські вболівальники протягом матчу перебували в оточенні міліції. Затримували їх «акуратно».