Вадим Євтушенко: «В другому таймі Україна допустила чимало помилок»

Динамо Київ 10 Жовтня, 17:15
Експерт каналу «Футбол 1» Вадим Євтушенко, в ефірі програми «Головна команда», проаналізував результати зустрічі Білорусь-України (0:2):

«Найкрасивіше у цій грі – це рахунок на табло. Справді, в другому таймі ми дещо втратили контроль над грою і білоруси висунулись дещо вперед. Проте, ми самі створили таку ситуацію. Можливо, вплинула заміна Ротаня, або щось ще, але ми почали програвати в середині поля. В другій половині гри ми допускали чимало помилок. Тим самим ми дали можливість Білорусі дещо окупувати українську половину поля. Нічого суттєвого вони при цьому не змогли створити, проте тиск на ворота Пятова за рахунок стандартів був», -

пише офіційний сайт телеканалу «Футбол».