Екс-гравець національної збірної нашої країни Владислав Ващук, в ексклюзивній розмові з кореспондентом XSPORT Євгеном Платоновим, поділився своїми враженнями про гру Білорусь - Україна.
- Чи сподобався вам матч?
- Головне - є результат. У даній ситуації він більш важливий.
- Чи коректно буде сказати, що українській збірній пощастило?
- З першим голом - звичайно. Але, в цілому, про гру так не можна говорити, просто у наших гравців було більше бажання. По обличчю кожного було видно, що хлопці хотіли добитися перемоги і успіху.
- Може, ви чекали більш агресивної гри від господарів поля?
- Нічого суттєвого не очікував. Але білоруси грали вдома, і з ними у нас завжди були важкі матчі. На своїй новій арені господарі хотіли проявити себе, і моменти були у них хороші. Але я вболівав і хвилювався за Україну, тому стежив більше за нашою командою.
- Можете відзначити кого-небудь персонально, в команді Михайла Фоменка?
- Знаєте, українські футболісти доповнювали один одного, кожен вклав частинку себе в цю перемогу, тому нікого виділяти не хочу. Це командна гра, і вони - молодці.
- У чому ви бачите резерви для посилення гри збірної України у подальших матчах відбору Євро-2016?
- В атаці, реалізацію моментів б поліпшити. Сподіваюся, в майбутньому Україна буде грати результативніше, щоб після виграшів не говорили, що пощастило. А в цілому, все складається чудово.