Владислав Кулач: «Зробимо все, щоб виграти в Німеччині і пройти далі»

Динамо Київ 10 Жовтня, 19:21
Нападаючий молодіжної збірної України Владислав Кулач прокоментував матч проти команди Німеччини

,

передає Спорт.ua

- У нас є ще матч-відповідь, все в наших руках. Вони ж приїхали сюди і виграли, чому ми не можемо виграти на виїзді? Я сподіваюся, що це будуть не просто слова, а нашим бажанням, старанням ми спробуємо довести, що ця поразка була випадковою. Звичайно, команда у них сильна, але ми теж дуже пристойні, і ми будемо боротися.

- У першому таймі гра була рівною, все-таки гол надломив вас?

- Я скажу, що у нас теж були моменти і гра була рівною. Забий ми першими, я не знаю, як би все склалося. Але вийшло так, як вийшло. Звичайно, ми засмутилися, що при своїх уболівальниках, які нас так підтримують... Це напевно найкращі вболівальники, які живуть футболом, які вболівають за свою країну, за команду... Тому ми дуже засмутилися. Але, повторюся, все в наших руках.

- Наскільки справедливий рахунок 0:3?

- Я не знаю, будь-яка поразка була б прикрою, тим більше 0:3. Враховуючи, що для німців це голи на виїзді, то, звичайно, не хотілося так програвати. Думаю, що для нас ця гра буде уроком і ми спробуємо зробити все, щоб виграти в Німеччині і пройти далі.

- У німців високі захисники. Здавалося, в якихось моментах, вам просто не вистачало росту, щоб виграти боротьбу...

- Можна ж боротися не тільки за рахунок зросту, але і за рахунок бажання, за рахунок вибору позиції. В якихось моментах це виходило, в якихось - ні. Ми подивимося гру, розберемо її і, я думаю, зіграємо краще в наступному матчі.

- Німці сьогодні здивували або зіграли, так, як ви очікували?

- Це дуже сильна команда, що тут додати. І вони це сьогодні довели.