Про це повідомляє «
з посиланням на L’Equipe.Нагадаємо, що турнір має відбутися з 17 січня по 8 лютого 2015 року.
Проте влада Марокко стурбована епідемією, викликаною лихоманкою Ебола.
Очікується, що відповідні консультації будуть проведені вже на наступному тижні.