Віктор Вацко: «Скільки разів ми відскакували у відборі до ЧС-2006? Але ж цього зараз ніхто не згадує»

Динамо Київ 11 Жовтня, 14:06
Відомий футбольний коментатор Віктор Вацко прокоментував невпевнену гру збірної України у матчі проти Білорусі.

Відомий футбольний коментатор Віктор Вацко у своїй конференції на matchday.ua

прокоментував невпевнену гру збірної України у матчі проти Білорусі.

«Я пригадую наш єдиний успішний відбір до великого футбольного турніру - кваліфікацію до ЧС-2006. Скільки разів ми тоді відскакували? Але ж цього зараз ніхто не згадує. Всі пам'ятають, що ми поїхали в Німеччину, а не тодішні чемпіони Європи греки чи бронзові призери світу турки», -

написав Вацко

.