Відомий футбольний коментатор Віктор Вацко у своїй конференції на matchday.ua прокоментував невпевнену гру збірної України у матчі проти Білорусі.
«Я пригадую наш єдиний успішний відбір до великого футбольного турніру - кваліфікацію до ЧС-2006. Скільки разів ми тоді відскакували? Але ж цього зараз ніхто не згадує. Всі пам'ятають, що ми поїхали в Німеччину, а не тодішні чемпіони Європи греки чи бронзові призери світу турки», - написав Вацко