Півзахисник "Ворскли" Денис Дедечко розповів у інтерв'ю "СЕ" про настрій команди перед грою з "Динамо" Київ.
"Як би це гучно не звучало, але ми всі матчі намагаємося грати на перемогу. Так, не завжди виходить - ось «Шахтарю» на «Донбас Арені» програли. Але все одно ми намагалися грати у видовищний футбол і створювати моменти. Єдине - забити не змогли. Можливо, у «Динамо» не все виходить, але я не вважаю, що вони в поганій формі. Мені, наприклад, дуже сподобалося, як вони діяли у матчі з «Карпатами». На жаль, з «Динамо» не зможу зіграти через дискваліфікацію, але хлопці, думаю, підійдуть до гри в хороших кондиціях. Сподіваюся, те, що зіграли два додаткові тайми по 15 хвилин з «Волинню», ніяк не позначиться на нашій готовності".