Півзахисник пермського «Амкара» Сергій Балановіч висловився про події на «Борисов-Арені».
Футболіст каже, що вранці після гри прочитав про затримання і суди над українцями в інтернеті.
«З хлопцями не було можливості обговорити цю тему. Неприємно, що люди приїхали подивитися гру, а тепер їм належить перебувати в місцях позбавлення волі. Або вони щось порушили, або наші правоохоронні органи трохи перебільшили. Мені складно розібратися в цій ситуації, - наводить слова Сергія Балановіча «
.
- Чув трибуни. Але що конкретно звучало, не відповім. Не звертаєш уваги на ці деталі, якщо всі 90 хвилин знаходишся в грі. Але було приємно грати при такій атмосфері. Сподіваємося, що в наступних іграх вболівальників буде ще більше».