Колишній голкіпер київського «Динамо» в розмові з журналістом 1927.com.ua поділився очікуваннями від прийдешнього протистояння збірних України та Македонії в рамках групового етапу відбору до ЄВРО-2016.
— При Блохіні наша збірна програла македонцям з рахунком 1:0. Чи здатна ця команда і тепер піднести «сюрприз» вже Михайлові Фоменко?
— Македонія – збірна середнього рівня. Приблизно, як і збірна Білорусії. Для того, щоб вийти з групи, ми зобов’язані перегравати цю команду. Тим паче, словаки так вдало стартували – перемогли нашу збірну та збірну Іспанії. Тепер ми просто не можемо втрачати очки з такими суперниками.
— У чому причини дещо невиразної гри «жовто-синіх» на старті відбору?
— В першому таймі з білорусами команда виглядала непогано. Так, в другій половині гри, на старті, білоруси перехопили ініціативу, але матч все одно залишився за нами. В минулому відбірковому циклі наша збірна показала, на скільки сильною вона є. Тому, думаю, що найгірші матчі нашої команди вже позаду, а попереду на нас очікують тільки найкращі ігри. Однозначно, що збірна далі тільки набиратиме і в турнірній таблиці ми піднімемося вверх.
— Можливо, дався взнаки «матч-класико» киян та «гірників»?
— Звісно, це був важкий матч, але якщо брати до прикладу європейські чемпіонати, то в них, фактично, всі матчі проходять з таким «накалом» і гравці завжди в тонусі. Я б на це не посилався, як на причину. Було б добре, якби в нашому чемпіонаті було б побільше таких поєдинків.
— Зозуля не зумів відіграти весь матч. Можливо, потрібно викликати Кравця?
— Так, Кравець зараз дуже пристойно виглядає. Якщо проаналізувати – він точно не завадить попереду в збірній. Але це вирішувати головному тренеру. Він вирішує кого потрібно викликати.
— Словаки переграли Іспанію – чи можна вважати їх фаворитами в групі?
— Іспанці наразі переживають спад, зміну поколінь, але, все-таки, Іспанія – це Іспанія. Вони і є, на даний момент, основними фаворитами нашої групи. Іспанський футбол є одним з лідерів європейського футболу. Не варто про це забувати.
Нехай словаки нас переграли в Києві, але ми можемо виграти в них у Братиславі. А якщо збірна вийде на той рівень, який вона демонструвала на завершенні минулого відбору, то нам під силу зайняти друге місце в групі.
Розмовляв Микола Тимощук