Ванче Шиков: «Спробуємо поїхати з України без поразки»

Динамо Київ 11 Жовтня, 18:14
Екс-гравець «Волині» Ванче Шиков, який грає за збірну Македонії, розповів про свої очікування від майбутнього матчу Україна - Македонія.

- Я грав практично проти всіх футболістів збірної України. Сказав своїм партнерам по команді, що Україна - другий фаворит групи після Іспанії, дуже сильна команда. В неділю буде дуже важко.

Будемо збирати сили і налаштовуватися на 100%. Спробуємо виїхати звідси без ураження, -

наводить слова Шикова «Террикон

»

.