Тернопільська «Нива» подарувала бійцям АТО позашляховик. ФОТО

Футбол України 12 Жовтня, 08:15
У важкий для нашої країни час бойових дій на Сході, футболісти тернопільської «Ниви» не залишилися осторонь проблем українських вояків.

У зв’язку із цим гравці нашої команди вирішили відмовитися від преміальних виплат за переможний матч над ПФК «Суми». Ці кошти були передані на придбання позашляховика, який вкрай необхідний нашим солдатам. У перерві матчу його урочисто передали Добровільному Українському Корпусу «Правого сектору».

З рук президента ФК «Нива» Автанділа Мдінарадзе ключі від автомобіля отримав Іван Сута — підполковник організації «Тризуб» ім.. С. Бандери та керівник вишкільного загону «Правого сектору».