Динамівці, яких не викликали до збірних, провели спаринг

Динамо Київ 12 Жовтня, 17:17
В розпорядженні Сергія Реброва залишилося 7 гравців основи «Динамо», інші роз’їхались по збірних.

Додавши до колективу гравців з молодіжної команди та «Динамо - 2», Ребров провів спаринг із U-19. Навіть за таких умов, перевага була на боці головної команди «Динамо», що засвідчив підсумковий рахунок 4-0. Забивали за команду Кравець, Рибалка та Велозу. Крім того, гравці U-19 забили гол у свої ворота,

розповідає телеканал Футбол 1.