«Якесь двояке враження залишилось після матчу. Здавалось, гра краща ніж проти Білорусії. Видно, що хлопці були налаштовані, але були кілька моментів у першому таймі, коли все могло піти зовсім по-іншому. І як не крути, але Пятов – герой цього поєдинку.
З македонцями всі «пахали». Не зважаючи на те, що до цього були два непростих поєдинки – «класико» та матч з Білорусією. Хоча в чемпіонаті Англії ніхто не говорить про переноси, як в нас з «Динамо» та «Шахтарем». Але якби і в нас був такий тонус матчів в чемпіонаті, то про це мови теж не йшло б».