Захисник збірної України Артем Федецький попросив фанатів контролювати себе з петардами на «Арені-Львів» після матчу Україна - Македонія.
- Важкий матч. Ми могли забити і другий, і третій ... Шкода, що змусили вболівальників та наших тренерів понервувати. Сьогодні була така підтримка, що ми були зобов'язані перемагати.
- Прокоментуйте ситуацію з фаєрами.
- Звичайно, була неприємна ситуація з піротехнікою. Люди повинні розуміти, що Львів - єдине місто, де збірну завжди носять на руках.
Не знаю, якими будуть санкції від УЄФА або ФІФА, ми вже обпікалися вже на цьому: там і прапори, і фаєра не сподобались. Петарди можна підривати і за стадіоном... А от підтримка та скандування: наприклад коли трибуни кричали «Слава Україні!» і лунав наш Державний Гімн - у мене бігли по тілу мурашки. От це молодці. Тільки єдиний негативний момент через ці фаєри, що навіть налякали суддю - він втік у підтрибунне приміщення.
Всі команди навчилися якісно грати у футбол, грати на результат. Звичайно, нас вже можуть боятися, враховуючи наші виступи в попередньому відбірковому циклі і тому намагаються з нами грати на контратаках, - заявив Федецький у ефірі програми «ПроФутбол»