Артем Франков: «Ми взяли шість очок. Якого дідька вам ще потрібно?»

Динамо Київ 13 Жовтня, 15:35
Відомий спортивний журналіст прокоментував перемоги збірної України над білорусами та македонцями.

Відомий спортивний журналіст

прокоментував

перемог

и

збірної України над білорусами та македонцями.

«Панове, ми взяли шість очок. Якого дідька вам ще потрібно? Я, в принципі, знаю, якого, але не шукайте його тут - бути не може, його немає зовсім!

А тепер давайте ще раз привітаємо один одного з перемогою. Шість очок, чорт забирай! Як добре! Дякую.

А словаки вам не нагадують поляків 2000-01 рр., середняків, які раптово перетворилися на впевненого лідера?! Звичайно, тоді в нашій групі не було іспанців...»,

- написав Франков

в останньому номер

і

журналу

«

Футбол

».