Як повідомили в МВС, ймовірно, ці вболівальники кинули фаєйр на поле в сторону воріт македонців.
Двох затриманих допроводили до Шевченківського райвідділу міліції міста Львова. Під час опитування правоохоронці встановили, що підозрювані – львів'яни, їхній вік – 19 і 20 років.
За даним фактом складено адміністративні протоколи за ст. 173 – дрібне хуліганство. Порушникам закону загрожує покарання у вигляді штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на термін від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на термін від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти відсотків заробітку, або адміністративний арешт на термін до п'ятнадцяти діб.