Домагой Віда: «Я отримав повідомлення, що завершилася гра»

Динамо Київ 13 Жовтня, 23:26
Захисник київського «Динамо» та збірної Хорватії Домагой Віда поділився враженнями від поєдинку, в якому його збірна, за його участі, обіграла Азербайджан (6-0).

«Я отримав повідомлення, що завершилася гра, -

жартує Віда, натякаючи на рахунок 6-0.

– ми зараз в хорошому становищі, проте не зупинятимемося, поїдемо до Італії за трьома очками. Що стосується мене, то я не зіграв жодної хвилини на Чемпіонаті Світу. Я шкодую через травму Ловрена, але я отримав можливість, зробив свій внесок. Сподіваюсь, що це було добре», -

розповів Домагой в інтерв’ю хорватським ЗМІ

.