Захисник київського «Динамо» та збірної Австрії, котрий вжеповертається зі стану національної команди в Київ, вирішив скористатися громадським транспортом.
«Мої останні години у Відні. Час пересуватися за допомогою метро», -
поділився даним фото Драго на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.