Півзахисник київського «Динамо» Сергій Сидорчук забиває вирішальні голи за збірну України у двох матчах поспіль. «Сегодня
»розшукала в Запоріжжі першого тренера Сидорчука - відомого в минулому гравця «Металурга» Віктора Трегубова.
- Ще коли Серьога тільки виходив на поле в першому для себе матчі за збірну в Білорусі, у мене майнула думка: «От би ще й забив». І він забив! А потім ще й македонцям. Я дзвонив йому, від усієї душі поздоровляв, - каже Віктор Васильович. - Не сказав би, що сильно здивувався його такому фантастичному дебюту. Він дуже талановитий, працездатний і настирний хлопець. Йому важлива тренерська довіра, якою він дуже дорожить. Ребров став йому довіряти в «Динамо» - Сидорчук не підвів, тепер ось Фоменко дав шанс. І навряд чи шкодує про це... Батьки привели до мене Серьогу, коли йому років сім було, а то й менше. Уже в перших іграх він показав свій бійцівський характер, завжди був у гущі боротьби, щось кричав, щось доводив. У команді хлопці його називали Сидор, він і не ображався. За дітей і юнаків трохи забивав, та ніхто від нього цього і не вимагав. А ось асистент з нього відмінний, є у Сидорчука почуття паса. М'яч ще летить до нього, а він вже знає, куди його відправити далі. Ця якість, чи знаєте, далеко не всім дано. Ви не дивіться, що Сергій на вигляд такий скромний і тихий. На полі він перетворюється, стає по-спортивному злим і агресивним. У відборі добре грає, ніколи не прибирає ногу або голову, може і щось нестандартне вжити. Пам'ятаєте, як у грі з Македонією він п'ятою пас віддав в штрафний Федецькому? Сергій і не таке вміє. Вірю, що незабаром він буде лідером «Динамо» і збірної. Разом з Ярмоленко.