Воротар київського «Динамо» Олександр Шовковський взяв участь у закритті столичного мотосезону.
Організатором заходу виступив клуб HOG Kyiv Chapter - київський філіал всесвітнього клубу власників Harley-Davidson, пише «Обозреватель«
Всього по столичним проспектом і вулицею проїхало більше трьохсот байкерів. Голкіпер «Динамо» Шовковський вже давно захоплюється їздою на байку.