- Пройшли теорію, був розбір минулої гри. Я думаю, будуть певні зауваження від тренера перед цією грою. Німеччина – хороша команда. Звичайно, фора в 3 м’яча – це багато, але будемо битись і старатись. Вони нам забили 3 гола, і ми можемо забити 3 гола у них вдома. Головне – не пропустити, -
розповів Іван.