Форвард «Шахтаря» Олександр Гладкий прокоментував ситуацію, яку спровокував гендиректор «Карпат» Ігор Дедишин своїми заявами про корупцію у ФФУ, повідомляє Террикон.
«Знаєте, зараз не хочу говорити на цю тему. Зараз і так багато розмов навколо «Карпат». Якщо переді мною є заборгованість, то я можу сам розібратися з цими питаннями та з паном Дедишиним. Тому не має сенсу про це говорити.
Якщо у мене є якісь справи з львів'янами, буду вирішувати їх конкретно з Дедишиним», -
зазначив екс-нападник «Карпат».