Олександр Гладкий: Волію особисто розібратись з паном Дедишиним

Футбол України 14 Жовтня, 16:18
Форвард «Шахтаря» Олександр Гладкий прокоментував ситуацію, яку спровокував гендиректор «Карпат» Ігор Дедишин своїми заявами про корупцію у ФФУ.

Форвард «Шахтаря» Олександр Гладкий прокоментував ситуацію, яку спровокував гендиректор «Карпат» Ігор Дедишин своїми заявами про корупцію у ФФУ, повідомляє Террикон.

«Знаєте, зараз не хочу говорити на цю тему. Зараз і так багато розмов навколо «Карпат». Якщо переді мною є заборгованість, то я можу сам розібратися з цими питаннями та з паном Дедишиним. Тому не має сенсу про це говорити.

Якщо у мене є якісь справи з львів'янами, буду вирішувати їх конкретно з Дедишиним», -

зазначив екс-нападник «Карпат».